8560SPB2800
Kiilahihna SPB2800x16x13mm - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - 8560SPB2800 - 1
Kiilahihna SPB2800x16x13mm - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - 8560SPB2800 - 2
Ale -10%
Kiilahihna SPB2800x16x13mm, 8560SPB2800 Tuotenumero: SPB2800 Profiili: SPB Kokonaispituus: 2800 mm Leveys: 16,3 mm Leveys alaosassa: 7,3 mm Korkeus: 13 mm Sisäpituus: 2180 mm Ulkopituus: 2740 mm... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 8560SPB2800
kpl
Kiilahihna SPB2800x16x13mm, 8560SPB2800
Tuotenumero: SPB2800
Profiili: SPB
Kokonaispituus: 2800 mm
Leveys: 16,3 mm
Leveys alaosassa: 7,3 mm
Korkeus: 13 mm
Sisäpituus: 2180 mm
Ulkopituus: 2740 mm
Suurin työskentelynopeus: 55 m/s
Materiaali: Kumi
Ydinmateriaali: Polyesteri
Min. käyttölämpötila-alue: -40 °C
Maks. käyttölämpötila-alue: 70 °C
Pienin levyn halkaisija: 140 mm