32513SB56KR Kramp
Teräketju 0,325" 1,3 mm 56VL Semi Chisel - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 32513SB56KR - 1
Teräketju 0,325" 1,3 mm 56VL Semi Chisel - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 32513SB56KR - 2
Ale -10%
Teräketju Semi Chisel .325" 13mm 56 Vl, 32513SB56KR Kramp Lakkapäältä moottorisahan teräkeju. Tästä pätevä moottorisahan ketju tylsään moottorisahaan Tuotenumero: 32513SB56KR EAN:... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 32513SB56KR
  • EAN: 8719607117388
pkt
Teräketju Semi Chisel .325" 13mm 56 Vl, 32513SB56KR Kramp
Lakkapäältä moottorisahan teräkeju. Tästä pätevä moottorisahan ketju tylsään moottorisahaan
Tuotenumero: 32513SB56KR
EAN: 8719593904764, 8719607117388
Jako: 0,325 in
Vetolenkin paksuus: 1,3 mm