32515SB68KR Kramp
Teräketju 0,325" 1,5mm 68DL - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 32515SB68KR - 1
Teräketju 0,325" 1,5mm 68DL - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 32515SB68KR - 2
Ale -10%
Teräketju 0,325" 1,5mm 68DL 32515SB68KR Kramp Ominaisuuksia: - Titaanipäällystys - Kromatut semi-chisel hampaat - Centri Lube-voitelu - Keskikokoiset bensiinimoottorisahat - Pienet... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 32515SB68KR
pkt
Teräketju 0,325" 1,5mm 68DL 32515SB68KR Kramp
Ominaisuuksia:
- Titaanipäällystys
- Kromatut semi-chisel hampaat
- Centri Lube-voitelu
- Keskikokoiset bensiinimoottorisahat
- Pienet ammattimoottorisahat
- Vähäisen takaiskuvaaran ketju
- Laaja lämpökäsittely
- Korkealaatuinen kuplapakkaus
- Turvaketju / ANSI B175.1-202
- UL:n hyväksymä
- Erinomainen sahausteho
Tuotenumero: 32515SB68KR
EAN: 8719607227278
Matala profiili: Ei
Jako: 0.325 in
Vetolenkin paksuus: .058 in
Vetolenkin paksuus: 1.5 mm