38LP13SB50KR Kramp
Teräketju 3/8" 1,3 mm 50VL Semi Chisel - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 38LP13SB50KR - 1
Ale -10%
Teräketju Kramp 1,3mm 50 3/8" 38LP13SB50KR Semi Chisel, LoPro Teräketju, Kramp, semi chisel, 3/8" LoPro, 1,3 mm, 50 VL . Muita Kramp tuotteita löydät Lakkapään myymälöistä tai tilaa... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 38LP13SB50KR
  • EAN: 8719607117449
pkt
Teräketju Kramp 1,3mm 50 3/8" 38LP13SB50KR Semi Chisel, LoPro
Teräketju, Kramp, semi chisel, 3/8" LoPro, 1,3 mm, 50 VL. Muita Kramp tuotteita löydät Lakkapään myymälöistä tai tilaa verkkokaupastamme suoraan kotiisi. www.lakkapaa.com Tervetuloa!
Yhteensopivat tuotteet
SAHAMOOTTORI PI10636 Pilkemaster - Pilkemaster Varaosat - 80024780 - 1
SAHAMOOTTORI PI10636 Pilkemaster - Pilkemaster Varaosat - 80024780 - 2
PILKEMASTER
SAHAMOOTTORI PI10636 Pilkemaster
HYD.MOOTTORI TERÄNPYÖRITYS
(0)
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 1-2 viikossa
kpl
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm - Pilkemaster Varaosat - 53020993 - 1
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm - Pilkemaster Varaosat - 53020993 - 2
PILKEMASTER
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm
30234 Motolaippa .325, 72 Lenkkiä
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm, 30234 Motolaippa .325, 72 Lenkkiä lakkapaa.com verkkokaupasta Pilkemaster klapikoneen / halkomakoneen 15" motolaippa. Tarkasta ennen teräketjulaipan tilausta...
Tilattavissa
kpl
TERÄKETJUN VETORATAS PI10209 - Pilkemaster Varaosat - 80016333 - 1
TERÄKETJUN VETORATAS PI10209 - Pilkemaster Varaosat - 80016333 - 2
TERÄKETJUN VETORATAS PI10209
(0)
BOORIHOLKKI Pilkemaster PI10640 - Pilkemaster Varaosat - 80017476 - 1
BOORIHOLKKI Pilkemaster PI10640
LIUKUVÄLIKYTKIN SULAKE 3,2mm