32515SB66KR Semi Chisel
Teräketju Kramp 1,5mm 66 .325" - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 32515SB66KR - 1
Ale -10%
Teräketju Kramp 1,5mm 66 .325" 32515SB66KR Semi Chisel Teräketju, Kramp, semi chisel, .325", 1,5 mm, 66 VL . Muita Kramp tuotteita löydät Lakkapään myymälöistä tai tilaa verkkokaupastamme... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 32515SB66KR
  • EAN: 8719607117340
pkt
Teräketju Kramp 1,5mm 66 .325" 32515SB66KR Semi Chisel
Teräketju, Kramp, semi chisel, .325", 1,5 mm, 66 VL. Muita Kramp tuotteita löydät Lakkapään myymälöistä tai tilaa verkkokaupastamme suoraan kotiisi. www.lakkapaa.com Tervetuloa!
Yhteensopivat tuotteet
Teräketju 0,325" 1,5 mm 56VL Semi Chisel - Pilkemaster Varaosat - 32515SB56KR - 1
Ale -10%
KRAMP
Teräketju 0,325" 1,5 mm 56VL Semi Chisel
32515SB56KR Kramp
Teräketju Kramp 1,5mm 56 .325" 32515SB56KR Titanium semi chisel Teräketju, Kramp, semi chisel, .325", 1,5 mm, 56 VL . Muita Kramp tuotteita löydät lakkapaa.com verkkokaupasta. Tilaa suoraan...
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 2-3 arkipäivässä
pkt
Teräketju .325" 1,3mm 64VL Kapea ura - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 32513NK64KR - 1
Ale -10%
KRAMP
Teräketju .325" 1,3mm 64VL Kapea ura