38LP11SB56KR, Semi chisel
Teräketju Kramp 3/8" LoPro, 1,1mm 56VL - Teräketjut, Öljyt ja Laipat - 38LP11SB56KR - 1
Ale -10%
Teräketju Kramp 3/8" LoPro, 1,1mm 56VL, 38LP11SB56KR, Semi chisel Lakkapäältä moottorisahan teräkeju ja laippa. Tästä pätevä laippasarja tylsään moottorisahaan Tuotenumero: 38LP11SB56KR... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 38LP11SB56KR
  • EAN: 8719607117494
pkt
Teräketju Kramp 3/8" LoPro, 1,1mm 56VL, 38LP11SB56KR, Semi chisel
Lakkapäältä moottorisahan teräkeju ja laippa. Tästä pätevä laippasarja tylsään moottorisahaan
Tuotenumero: 38LP11SB56KR
EAN: 8719593905334, 8719607117494
Jako: 3/8 in
Vetolenkin paksuus: 1,1 mm
Vetolenkkien määrä: 56
Puskurin vetolenkki: Kyllä
Talttatyyppi: Semi chisel
Yhteensopivat tuotteet
SAHAMOOTTORI PI10636 Pilkemaster - Pilkemaster Varaosat - 80024780 - 1
SAHAMOOTTORI PI10636 Pilkemaster - Pilkemaster Varaosat - 80024780 - 2
PILKEMASTER
SAHAMOOTTORI PI10636 Pilkemaster
HYD.MOOTTORI TERÄNPYÖRITYS
(0)
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 1-2 viikossa
kpl
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm - Pilkemaster Varaosat - 53020993 - 1
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm - Pilkemaster Varaosat - 53020993 - 2
PILKEMASTER
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm
30234 Motolaippa .325, 72 Lenkkiä
Teräketjulaippa 15" Pilkemaster 1,5mm, 30234 Motolaippa .325, 72 Lenkkiä lakkapaa.com verkkokaupasta Pilkemaster klapikoneen / halkomakoneen 15" motolaippa. Tarkasta ennen teräketjulaipan tilausta...
Tilattavissa
kpl
TERÄKETJUN VETORATAS PI10209 - Pilkemaster Varaosat - 80016333 - 1
TERÄKETJUN VETORATAS PI10209 - Pilkemaster Varaosat - 80016333 - 2
TERÄKETJUN VETORATAS PI10209
(0)
BOORIHOLKKI Pilkemaster PI10640 - Pilkemaster Varaosat - 80017476 - 1
BOORIHOLKKI Pilkemaster PI10640
LIUKUVÄLIKYTKIN SULAKE 3,2mm