Matala mutteri FZB 12 x 1,25 mm - Aluslevyt, Mutterit ja Kierretangot - 439B12125 - 1
Matala mutteri FZB 12 x 1,25 mm - Aluslevyt, Mutterit ja Kierretangot - 439B12125 - 2
Ale -10%
Matala mutteri FZB 12 x 1,25 mm, DIN 439, mm. Pilkemaster booriholkki Mittaustyyppi: Metriset koot dKierteen halkaisija: M12 Kierteen nousu: 1.25 mm sVääntiön/kiintoavaimen koko: 19 mm mKorkeus: 6... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 439B12125
  • EAN: 8714723646798
pkt
Matala mutteri FZB 12 x 1,25 mm,  DIN 439, mm. Pilkemaster booriholkki
Mittaustyyppi: Metriset koot
dKierteen halkaisija: M12
Kierteen nousu: 1.25 mm
sVääntiön/kiintoavaimen koko: 19 mm
mKorkeus: 6 mm
Kokonaiskorkeus: 6 mm
Materiaali: Teräs
Pintakäsittely: Sinkitty
Laatu: 4
DIN standardi: 439
ISO standardi: 4035
Kierretyyppi: Metriset koot
Paino/100 kpl: 1 kg
Kpl/pkt: 1 kpl
Tuotenumero: 439B12125
EAN: 8714723646798
Yhteensopivat tuotteet
Mutteriväännin, 1/2", 946 Nm - Paineilmatyökalut ja -letkut - 1919101215KR - 1
Mutteriväännin, 1/2", 946 Nm - Paineilmatyökalut ja -letkut - 1919101215KR - 2
Ale -10%
Mutteriväännin, 1/2", 946 Nm