RST1498115 Yhdysputki 25cm RST
Jeremias Savuputki Supistus 120/115 - Savuputket ja Tarvikkeet - RST1498115 - 1
CE-Merkintä
Yhdysputki Supistus 120/115 Rst RST1498-1115 Jeremias 25cm Jeremias supistusosaa käytetään, kun 120 mm savuaukolla varustettuun kiukaaseen halutaan liittää 115 mm yhdysputket. Kestävä... Lue lisää
  • Tuotekoodi: RST1498115
  • EAN: 5900856825374
  • CE-Merkintä
kpl
Yhdysputki Supistus 120/115 Rst RST1498-1115 Jeremias 25cm
Jeremias supistusosaa käytetään, kun 120 mm savuaukolla varustettuun kiukaaseen halutaan liittää 115 mm yhdysputket. Kestävä materiaali ja laserhitsatut saumat takaavat pitkän kestoiän ja tyylikkään viimeistellyn ulkonäön. Tuote on CE-hyväksytty. Suojaetäisyys palaviin materiaaleihin on markkinoiden pienin, eli vain 375 mm.
Ominaisuudet:
- Supitus 120 mm ja 115 mm putkille
- Laserhitsattu rakenne
- Ruostumatonta terästä
- Supistusputki kiukaan liitosputkelle
Tekniset tiedot:
- Pituus: 25 cm
- Toimittaja: Jeremias
Yhteensopivat tuotteet
Harvia Savuhormi 1,5M Teräs - Savuhormit ja Piiput - 300092924 - 1
Harvia Savuhormi 1,5M Teräs - Savuhormit ja Piiput - 300092924 - 2
Ale -15%
HARVIA
Harvia Savuhormi 1,5M Teräs
WHP1500 Teräspiippu+Tarvikelaatikko
(5)
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 2-5 viikossa
kpl
Harvia Savupelti 115mm RST - Savupellit Saunaan - 300078594 - 1
Harvia Savupelti 115mm RST - Savupellit Saunaan - 300078594 - 2
Ale -15%
HARVIA
Harvia Savupelti 115mm RST
WZ115030SP Harvia, Teräs
Savupelti Harvia 115mm RST WZ115030SP Harvia, Teräs Harvia WZ115030SP – savupelti on ruostumatonta terästä ja se sopii kaikkiin Harvian puulämmitteisiin kiukaisiin (paitsi Harvia 50), sekä...
Tilattavissa
Harvia Savuhormin Jatko 1,0M Teräs - Savuhormit ja Piiput - 300092923 - 1
Harvia Savuhormin Jatko 1,0M Teräs - Savuhormit ja Piiput - 300092923 - 2
Ale -15%
Harvia Savuhormin Jatko 1,0M Teräs
WHP1000 Teräspiipun Jatke 1,0M
(0)
Harvia Savuhormin Jatke 0.5M Teräs - Savuhormit ja Piiput - 300092922 - 1
Ale -15%
Harvia Savuhormin Jatke 0.5M Teräs
WHP500 Teräspiipun Jatko
(0)
Harvia Savuputken Muurausliitin, Teräs - Savuputket ja Tarvikkeet - 300078593 - 1
Harvia Savuputken Muurausliitin, Teräs - Savuputket ja Tarvikkeet - 300078593 - 2
Ale -15%