FERRO1456115 Jeremias
Savuputki 90° Kulma 115mm Pitkä Musta - Savuputket ja Tarvikkeet - 5900856825503 - 1
Savuputki 90° Kulma 115mm Pitkä Musta - Savuputket ja Tarvikkeet - 5900856825503 - 2
Savuputki 90° Kulma 115mm Pitkä Musta FERRO1456115 Jeremias Laserhitsattuja. Valmistettu mittatarkasti Suomen markkinoiden vaatimuksien mukaan. Maalattu kuumakestomaalilla. Markkinoiden pienin... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 5900856825503
  • EAN: 5900856825503
kpl
Savuputki 90° Kulma 115mm Pitkä Musta FERRO1456115 Jeremias
- Halkaisija: 11,5 cm
- Pituus: 40 cm
- Kulma: 90°
- Väri: Musta
- Toimittajan tuotenumero: FERRO1456115
Yhteensopivat tuotteet
Savupelti Jeremias 115mm Musta - Savuhormit ja Piiput - 5900856647020 - 1
Ale -10%
JEREMIAS FINLAND
Savupelti Jeremias 115mm Musta
Vedettävä, Musta, Maalattu
Savupelti Jeremias 115m Vedettävä, Musta, Maalattu Jeremias kiukaiden liitoshormit soveltuvat kaikkiin kiukaisiin, joiden savuaukon halkaisija on 115 mm. Savupelti asennetaan Jeremias yhdysputkien...
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 2-4 arkipäivässä
kpl
Piippupaketti Jeremias ECO Väri Musta - Savuhormit ja Piiput - 5900856824513 - 1
Piippupaketti Jeremias ECO Väri Musta - Savuhormit ja Piiput - 5900856824513 - 2
Ale -10%
JEREMIAS FINLAND
Piippupaketti Jeremias ECO Väri Musta
ECO 115mm RST Saunan Piippu
Piippupaketti Jeremias ECO Väri Musta, 115MM RST Jeremias Saunan Piippu on valmistettu ruostumattomasta teräksestä, suunniteltu erityisesti saunan puukiukaisiin ja sovitteella kevyttakkoihin....
Tilattavissa
Savuputki 115mm 1000mm Musta - Savuputket ja Tarvikkeet - 5900856644357 - 1
Savuputki 115mm 1000mm Musta - Savuputket ja Tarvikkeet - 5900856644357 - 2
Savuputki 115mm 1000mm Musta