1803924010PKR
Voimahylsysarja, 1/2", 10 osaa - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1803924010PKR - 1
Voimahylsysarja, 1/2", 10 osaa - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1803924010PKR - 2
Voimahylsysarja, 1/2", 10 osaa - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1803924010PKR - 3
Voimahylsysarja, 1/2", 10 osaa - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1803924010PKR - 4
Voimahylsysarja, 1/2", 10 osaa - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1803924010PKR - 5
Ale -10%
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 2026-05-17 asti.
  • Tuotekoodi: 1803924010PKR
  • EAN: 8716106907885
kpl
Voimahylsysarja, 1/2", 10 osaa 1803924010PKR
Tuotteen tiedot: Vahvat kromimolybdeeniteräs valmistetut hylsyt. Lämpökäsittely.
Sarjan sisältö: Iskuhylsyt 1/2": 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24 mm, Metallikotelo.
Voimasiirtoakselin koko: 1/2 in.
Hihnaprofiili: Square
Vääntiön/kiintoavaimen koko: 10.0 mm, 13.0 mm, 14.0 mm, 16.0 mm, 17.0 mm, 18.0 mm, 19.0 mm, 21.0 mm, 22.0 mm, 24.0 mm.
Kiinnittimen profiili: 6-pisteen.
Mittaustyyppi: Metriset koot.
Materiaali: Kromimolybdeeniteräs.
Kpl/pkt: 10 kpl.
Paino: 1300 g.
Tuotenumero: 1803924010PKR
EAN: 8716106907885
Yhteensopivat tuotteet
Hylsysarja 1/4", 16-osainen - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1804922016KR - 1
Hylsysarja 1/4", 16-osainen - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1804922016KR - 2
Ale -10%
KRAMP
Hylsysarja 1/4", 16-osainen
1804922016KR
(0)
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 2-3 arkipäivässä
pkt
Voimahylsysarja Kramp 1/2" 10-Osainen - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1803924010P1KR - 1
Voimahylsysarja Kramp 1/2" 10-Osainen - Hylsyt, Räikät ja Lenkkiavaimet - 1803924010P1KR - 2
Ale -10%