FERRO1449115 Jeremias
Rökrör 45° Krök 115mm Långt Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856825510 - 1
Rökrör 45° Krök 115mm Långt Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856825510 - 2
Rökrör 45° Krök 115mm Långt Svart FERRO1449115 Jeremias Lasersvetsade. Tillverkat måttexakt enligt kraven för marknaden i Finland. Målad med värmebeständig färg. Marknadens minsta... Läs mer
  • Produktkod: 5900856825510
  • EAN: 5900856825510
st
Rökrör 45° Krök 115mm Långt Svart FERRO1449115 Jeremias
- Diameter: 11,5 cm
- Längd: 60 cm
- Krök: 45°
- Färg: Svart
- Leverantörens nummer: FERRO1449115
Rekommenderade produkter
Rökrör 90° Krök 115mm Långt Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856825503 - 1
Rökrör 90° Krök 115mm Långt Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856825503 - 2
JEREMIAS FINLAND
Rökrör 90° Krök 115mm Långt Svart
FERRO1456115 Jeremias
Rökrör 90° Krök 115mm Långt Svart FERRO1456115 Jeremias Lasersvetsade. Tillverkat måttexakt enligt kraven för marknaden i Finland. Målad med värmebeständig färg. Marknadens minsta...
Beställbar
Produkten skickas inom 2-4 vardagar
st
Rökrör 115mm 1000mm Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856644357 - 1
Rökrör 115mm 1000mm Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856644357 - 2
JEREMIAS FINLAND
Rökrör 115mm 1000mm Svart
FERRO1401115 Jeremias
Rökrör 115mm 1000mm Svart FERRO1401115 Jeremias Lasersvetsade. Tillverkat måttexakt enligt kraven för marknaden i Finland. Målad med värmebeständig färg. Marknadens minsta skyddsavstånd. -...
Beställbar
Rökrör 115mm 500mm Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856644487 - 1
Rökrör 115mm 500mm Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856644487 - 2
Rökrör 115mm 500mm Svart
Rökrör 115mm 500mm Svart FERRO1403115 Jeremias Lasersvetsade. Tillverkat måttexakt enligt kraven för marknaden i Finland. Målad med värmebeständig färg. Marknadens minsta skyddsavstånd. -...
Täckplatta Jeremias 115/55mm Svart - Skorstenar och tillbehör - 5900856645118 - 1
Täckplatta Jeremias 115/55mm Svart
Jeremias täckplatta 55 mm Ø115 mm svart – snygg finish för rökkanalsanslutning Jeremias täckplatta 55 mm Ø115 mm är en skyddsplatta avsedd för att avsluta skorstensanslutningen, som täcker...