439B12125
Rea -10%
Sexkantsmutter låg DIN439 M12x1,25 FZB kval.4 Kramp, 439B12125 Mätningstyp: Metrisk dGängdiameter: M12 Gängans lutning: 1.25 mm sSkift-/blocknyckel storlek: 19 mm mHöjd: 6 mm Total höjd: 6 mm... Läs mer
Produkterbjudande
-10%
Erbjudandet giltigt till och med 2026-05-17 .
  • Produktkod: 439B12125
  • EAN: 8714723646798
pkt
Sexkantsmutter låg DIN439 M12x1,25 FZB kval.4 Kramp, 439B12125
Mätningstyp: Metrisk
dGängdiameter: M12
Gängans lutning: 1.25 mm
sSkift-/blocknyckel storlek: 19 mm
mHöjd: 6 mm
Total höjd: 6 mm
Material: Stål
Ytbehandling: Blankförzinkad
Kvalitet: 4
DIN-standard: 439
ISO standard: 4035
Gängtyp: Metrisk
Vikt per 100 styck: 1 kg
Antal per förpackning: 1 st
Artikelnummer: 439B12125
EAN: 8714723646798
Rekommenderade produkter
Mutterdragarset 1/2" 680 Nm - Pneumatiska verktyg och -slangar - 1919101205KR - 1
Mutterdragarset 1/2" 680 Nm - Pneumatiska verktyg och -slangar - 1919101205KR - 2
Rea -10%
KRAMP
Mutterdragarset 1/2" 680 Nm