1803924010PKR
Krafthylssats 1/2" 10 delar - Hylsor, ringnycklar - 1803924010PKR - 1
Krafthylssats 1/2" 10 delar - Hylsor, ringnycklar - 1803924010PKR - 2
Krafthylssats 1/2" 10 delar - Hylsor, ringnycklar - 1803924010PKR - 3
Krafthylssats 1/2" 10 delar - Hylsor, ringnycklar - 1803924010PKR - 4
Krafthylssats 1/2" 10 delar - Hylsor, ringnycklar - 1803924010PKR - 5
Rea -10%
Produkterbjudande
-10%
Erbjudandet giltigt till och med 2026-05-17 .
  • Produktkod: 1803924010PKR
  • EAN: 8716106907885
st
Krafthylssats 1/2" 10 delar 1803924010PKR
Produktuppgifter: Kraftiga hylsor gjorda i krom-molybdenstål, Värmebehandlade.
Satsen består av: Slaghylsor 1/2": 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24 mm, Metallåda,
Drivstorlek: 1/2 in
Drivprofil: Fyrkantig
Nyckelstorlek:10.0 mm, 13.0 mm, 14.0 mm, 16.0 mm, 17.0 mm, 18.0 mm, 19.0 mm, 21.0 mm, 22.0 mm, 24.0 mm
Fästprofil: 6-kant
Mätningstyp: Metrisk
Lång version: Nej
Slaghylsa: Ja
Material: Krom-molybdenstål
Antal per förpackning: 10 st
Vikt: 1300 g
Rekommenderade produkter
Hylsset Skruv Kramp 3/8" 23-delad - Hylsor, ringnycklar - 180423800KR - 1
Hylsset Skruv Kramp 3/8" 23-delad - Hylsor, ringnycklar - 180423800KR - 2
Rea -10%
KRAMP
Hylsset Skruv Kramp 3/8" 23-delad
180423800KR, Kromvanadiumstål
(0)
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Mutterdragarset 1/2" 680 Nm - Pneumatiska verktyg och -slangar - 1919101205KR - 1
Mutterdragarset 1/2" 680 Nm - Pneumatiska verktyg och -slangar - 1919101205KR - 2
Rea -10%
KRAMP
Mutterdragarset 1/2" 680 Nm
1919101205KR, Hylsserie 5-Delar
Mutterdragarset 1/2" 680 Nm, 1919101205KR, Hylsserie 5-Delar Kramp professionell kompakt pneumatisk slagnyckel, 1/2" drivning, inkluderar en 5-delars mini-slaghylssats. Denna kompakt slagnyckel har en...
Beställbar
st
Hylsnyckelsats 1/4" 16 delar - Hylsor, ringnycklar - 1804922016KR - 1
Hylsnyckelsats 1/4" 16 delar - Hylsor, ringnycklar - 1804922016KR - 2
Rea -10%
Hylsnyckelsats 1/4" 16 delar
1804922016KR
(0)
pkt
Krafthylssats Kramp 1/2" 10 delar - Hylsor, ringnycklar - 1803924010P1KR - 1
Krafthylssats Kramp 1/2" 10 delar - Hylsor, ringnycklar - 1803924010P1KR - 2
Rea -10%
Krafthylssats Kramp 1/2" 10 delar
1803924010P1KR, Hylssats
Krafthylsnyckelsats Kramp 1/2" 10 delar, 1803924010P1KR, Hylssats Kramp 1/2" krafthylssats. 6-kantsprofil. 10 delar. Storlekar: 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22 & 24 mm. Andra Kramp-produkter hittar...
Hylssats mini 1/4", 14 stycken - Hylsor, ringnycklar - 1804970909KR - 1
Hylssats mini 1/4", 14 stycken - Hylsor, ringnycklar - 1804970909KR - 2
Rea -10%