38LP11SB56KR, Semi chisel
Stålkedja Kramp 3/8" LoPro, 1,1mm 56VL - Sågkedjor, oljor och flänsar - 38LP11SB56KR - 1
Rea -10%
Kedja Kramp 3/8" LoPro, 1,1mm 56VL, 38LP11SB56KR, Semi chisel Lakkapinta motorsåg kedja och svärd. Denna kvalitets svärdserien passar på en trubbig motorsåg Produktenummer: 38LP11SB56KR EAN:... Läs mer
Produkterbjudande
-10%
Erbjudandet giltigt till och med 2026-05-17 .
  • Produktkod: 38LP11SB56KR
  • EAN: 8719607117494
pkt
Kedja Kramp 3/8" LoPro, 1,1mm 56VL, 38LP11SB56KR, Semi chisel
Lakkapinta motorsåg kedja och svärd. Denna kvalitets svärdserien passar på en trubbig motorsåg
Produktenummer: 38LP11SB56KR
EAN: 8719593905334, 8719607117494
Stigning: 3/8 in
Kedjeledens tjocklek: 1,1 mm
Antal kedjeled: 56
Stödkedja: Ja
Typ av klinga: Semi chisel
Rekommenderade produkter
ÅGMOTOR PI10636 Pilkemaster - Pilkemaster  Reservdelar - 80024780 - 1
ÅGMOTOR PI10636 Pilkemaster - Pilkemaster  Reservdelar - 80024780 - 2
PILKEMASTER
ÅGMOTOR PI10636 Pilkemaster
HYDR.MOTOR FÖR KEDJEDRIFT
(0)
Beställbar
Produkten skickas inom 1-2 veckor
st
Sågkedjesvärd 15" Pilkemaster 1,5mm - Pilkemaster  Reservdelar - 53020993 - 1
Sågkedjesvärd 15" Pilkemaster 1,5mm - Pilkemaster  Reservdelar - 53020993 - 2
PILKEMASTER
Sågkedjesvärd 15" Pilkemaster 1,5mm
30234 Sågsvärd .325, 72 Länkar
Kedjesågsklinga 15" Pilkemaster 1,5mm, 30234 Motorklinga .325, 72 Länkar lakkapaa.com webbshop för Pilkemaster klippmaskin / klyvmaskin 15" motorklinga. Kontrollera alltid ersättningsdelens nummer...
Beställbar
st
DREV FÖR SÅGKEDJA - Pilkemaster  Reservdelar - 80016333 - 1
DREV FÖR SÅGKEDJA - Pilkemaster  Reservdelar - 80016333 - 2
DREV FÖR SÅGKEDJA
Pilkemaster, PI10209
(0)
Borhylsa Pilkemaster PI10640 - Pilkemaster  Reservdelar - 80017476 - 1
Borhylsa Pilkemaster PI10640
Slirkoppling säkring 3,2 mm