Målarfärger, lacker och ytbehandling

Här hittar du ett brett sortiment av innerfärger, husfärger och ytterfärger samt specialfärger och beläggningsmedel för både hemrenovering och mer krävande byggprojekt. I sortimentet finns även lacker, vaxer och betsar för skydd och finish av träytor.

Produkterna passar både proffs och gör-det-själv-renoverare – oavsett om du söker en hållbar ytterfärgslösning eller en lättstryken inredningsfärg för ditt förnyelseprojekt. Bläddra genom sortimentet och hitta den färg, lack eller beläggning som passar just dina behov.

Maskinfärg Blå, RAL 5100, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 510012KR - 1
Maskinfärg Blå, RAL 5100, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 510012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Blå, RAL 5100, 5 liter

Ford
Maskinfärg Blå, RAL 5100, 5 liter Artikelnummer: 510012KR EAN: 8716106056330 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Blå, RAL 5105, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 510512KR - 1
Maskinfärg Blå, RAL 5105, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 510512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Blå, RAL 5105, 5 liter

New Holland, från 2000
Maskinfärg Blå, RAL 5105, 5 liter Artikelnummer: 510512KR EAN: 8716106058495 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Blå, RAL 5110, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 511012KR - 1
Maskinfärg Blå, RAL 5110, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 511012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Blå, RAL 5110, 5 liter

Fordson Empire
Maskinfärg Blå, RAL 5110, 5 liter Artikelnummer: 511012KR EAN: 8716106076741 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Diamantgrå, RAL 7085, 5L - Maskinfärger och Karossfärger - 708512KR - 1
Maskinfärg Diamantgrå, RAL 7085, 5L - Maskinfärger och Karossfärger - 708512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Diamantgrå, RAL 7085, 5L

Fendt, 5 liter
Maskinfärg Diamantgrå, RAL 7085, 5L Artikelnummer: 708512KR EAN: 8716106056033 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grå, RAL 7100, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 710012KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grå, RAL 7100, 5 liter

Fendt, 2005
5L Artikelnummer: EAN: Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och väderbeständighet. Den är lätt att hantera, är lätt...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6060, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 606012KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6060, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 606012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6060, 5 liter

Amazone
Maskinfärg Grön, RAL 6060, 5 liter Artikelnummer: 606012KR EAN: 8719493112245 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6105, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 610512KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6105, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 610512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6105, 5 liter

Claas, Satin
Maskinfärg Grön, RAL 6105, 5 liter Artikelnummer: 610512KR EAN: 8716106055340 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6125, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 612512KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6125, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 612512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6125, 5 liter

DEUTZ-FAHR, 1975
Maskinfärg Grön, RAL 6125, 5 liter Artikelnummer: 612512KR EAN: 8716106055609 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6135, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 613512KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6135, 5 liter

DEUTZ-FAHR, 05-serien
Maskinfärg Grön, RAL 6135, 5 liter Artikelnummer: 613512KR EAN: 8716106055678 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6160, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 616012KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6160, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 616012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6160, 5 liter

Fendt
Maskinfärg Grön, RAL 6160, 5 liter Artikelnummer: 616012KR EAN: 8716106056002 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6240, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 624012KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6240, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 624012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6240, 5 liter

John Deere
Maskinfärg Grön, RAL 6240, 5 liter Artikelnummer: 624012KR EAN: 8716106057245 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6245, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 624512KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6245, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 624512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6245, 5 liter

John Deere, 1987
Maskinfärg Grön, RAL 6245, 5 liter Artikelnummer: 624512KR EAN: 8716106057276 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6330, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 633012KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6330, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 633012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6330, 5 liter

Ransomes, från 1985
Maskinfärg Grön, RAL 6330, 5 liter Artikelnummer: 633012KR EAN: 8716106074785 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6420, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 642012KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6420, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 642012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6420, 5 liter

Welger
Maskinfärg Grön, RAL 6420, 5 liter Artikelnummer: 642012KR EAN: 8716106060542 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6447, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 644712KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6447, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 644712KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6447, 5 liter

Dowdeswell
Maskinfärg Grön, RAL 6447, 5 liter Artikelnummer: 644712KR EAN: 8716106075867 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6448, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 644812KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6448, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 644812KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6448, 5 liter

Fraser
Maskinfärg Grön, RAL 6448, 5 liter Artikelnummer: 644812KR EAN: 8716106076734 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Grön, RAL 6452, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 645212KR - 1
Maskinfärg Grön, RAL 6452, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 645212KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Grön, RAL 6452, 5 liter

N/T Hayter
Maskinfärg Grön, RAL 6452, 5 liter Artikelnummer: 645212KR EAN: 8716106075874 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Gul, RAL 1065, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 106512KR - 1
Maskinfärg Gul, RAL 1065, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 106512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Gul, RAL 1065, 5 liter

Caterpillar 1999
Maskinfärg Gul, RAL 1065, 5 liter Artikelnummer: 106512KR EAN: 8716106074747 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Gul, RAL 1125, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 112512KR - 1
Maskinfärg Gul, RAL 1125, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 112512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Gul, RAL 1125, 5 liter

New Holland, från 2000
Maskinfärg Gul, RAL 1125, 5 liter Artikelnummer: 112512KR EAN: 8716106074730 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Gul, RAL 1175, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 117512KR - 1
Maskinfärg Gul, RAL 1175, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 117512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Gul, RAL 1175, 5 liter

John Deere
Maskinfärg Gul, RAL 1175, 5 liter Artikelnummer: 117512KR EAN: 8716106057177 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Gul, RAL 1185, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 118512KR - 1
Maskinfärg Gul, RAL 1185, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 118512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Gul, RAL 1185, 5 liter

John Deere, 1995
Maskinfärg Gul, RAL 1185, 5 liter Artikelnummer: 118512KR EAN: 8716106074754 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Gul, RAL 1330, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 133012KR - 1
Maskinfärg Gul, RAL 1330, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 133012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Gul, RAL 1330, 5 liter

Veenhuis VMR, sedan 1986
Maskinfärg Gul, RAL 1330, 5 liter Artikelnummer: 133012KR EAN: 8716106060306 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Gul, RAL 1335, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 133512KR - 1
Maskinfärg Gul, RAL 1335, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 133512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Gul, RAL 1335, 5 liter

Veenhuis Jan, sedan 1996
Maskinfärg Gul, RAL 1335, 5 liter Artikelnummer: 133512KR EAN: 8716106060351 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Gul, RAL 1361, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 136112KR - 1
Maskinfärg Gul, RAL 1361, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 136112KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Gul, RAL 1361, 5 liter

McConnel
Maskinfärg Gul, RAL 1361, 5 liter Artikelnummer: 136112KR EAN: 8716106075607 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Mörkblå, RAL 5231, 5L - Maskinfärger och Karossfärger - 523112KR - 1
Maskinfärg Mörkblå, RAL 5231, 5L - Maskinfärger och Karossfärger - 523112KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Mörkblå, RAL 5231, 5L

Leyland, 5 liter
Maskinfärg Mörkblå, RAL 5231, 5L Artikelnummer: 523112KR EAN: 8716106075171 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Orange, RAL 2145, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 214512KR - 1
Maskinfärg Orange, RAL 2145, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 214512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Orange, RAL 2145, 5 liter

Howard
Maskinfärg Orange, RAL 2145, 5 liter Artikelnummer: 214512KR EAN: 8716106074808 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Orange, RAL 2380, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 238012KR - 1
Maskinfärg Orange, RAL 2380, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 238012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Orange, RAL 2380, 5 liter

SAMMA, ny
Maskinfärg Orange, RAL 2380, 5 liter Artikelnummer: 238012KR EAN: 8716106075713 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3090, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 309012KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3090, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 309012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3090, 5 liter

Case IH
Maskinfärg Röd, RAL 3090, 5 liter Artikelnummer: 309012KR EAN: 8716106055227 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3175, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 317512KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3175, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 317512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3175, 5 liter

Fendt
Maskinfärg Röd, RAL 3175, 5 liter Artikelnummer: 317512KR EAN: 8716106055975 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3205, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 320512KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3205, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 320512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3205, 5 liter

Grimme, 2008
Maskinfärg Röd, RAL 3205, 5 liter Artikelnummer: 320512KR EAN: 8716106056514 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3245, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 324512KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3245, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 324512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3245, 5 liter

I.H.C., 1975
Maskinfärg Röd, RAL 3245, 5 liter Artikelnummer: 324512KR EAN: 8716106056989 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3280, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 328012KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3280, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 328012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3280, 5 liter

Krone
Maskinfärg Röd, RAL 3280, 5 liter Artikelnummer: 328012KR EAN: 8716106057511 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3330, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 333012KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3330, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 333012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3330, 5 liter

M.F., Super
Maskinfärg Röd, RAL 3330, 5 liter Artikelnummer: 333012KR EAN: 8716106057917 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3540, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 354012KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3540, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 354012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3540, 5 liter

Welger
Maskinfärg Röd, RAL 3540, 5 liter Artikelnummer: 354012KR EAN: 8716106075720 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Röd, RAL 3578, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 357812KR - 1
Maskinfärg Röd, RAL 3578, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 357812KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Röd, RAL 3578, 5 liter

Toro
Maskinfärg Röd, RAL 3578, 5 liter Artikelnummer: 357812KR EAN: 8716106138197 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Rökgrå, RAL 7370, 5L - Maskinfärger och Karossfärger - 737012KR - 1
Maskinfärg Rökgrå, RAL 7370, 5L - Maskinfärger och Karossfärger - 737012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Rökgrå, RAL 7370, 5L

M.F., 5 liter
Maskinfärg Rökgrå, RAL 7370, 5L Artikelnummer: 737012KR EAN: 8719774338876 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Vit, RAL 9110, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 911012KR - 1
Maskinfärg Vit, RAL 9110, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 911012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Vit, RAL 9110, 5 liter

I.H.C., Ivory White
Maskinfärg Vit, RAL 9110, 5 liter Artikelnummer: 911012KR EAN: 8716106074846 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinlack Blå, RAL 5180, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 518012KR - 1
Maskinlack Blå, RAL 5180, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 518012KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinlack Blå, RAL 5180, 5 liter

Lemken
Maskinlack Blå, RAL 5180, 5 liter Artikelnummer: 518012KR EAN: 8716106057788 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinlack Grå, RAL 7070, 5 Liter - Maskinfärger och Karossfärger - 707012KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Maskinlack Grå, RAL 7070, 5 Liter

Claas
5L Artikelnummer: EAN: Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och väderbeständighet. Den är lätt att hantera, är lätt...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinlack Grå, RAL 7235, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 723512KR - 1
Maskinlack Grå, RAL 7235, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 723512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinlack Grå, RAL 7235, 5 liter

Massey Ferguson, "Stoneleigh"
Maskinlack Grå, RAL 7235, 5 liter Artikelnummer: 723512KR EAN: 8716106074761 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinlack Grå, RAL 7371, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 737112KR - 1
Maskinlack Grå, RAL 7371, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 737112KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinlack Grå, RAL 7371, 5 liter

Ferguson "The Old"
Maskinlack Grå, RAL 7371, 5 liter Artikelnummer: 737112KR EAN: 8716106138173 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinlack Grå, RAL 7423, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 742312KR - 1
Maskinlack Grå, RAL 7423, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 742312KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinlack Grå, RAL 7423, 5 liter

New Holland, Ram
Maskinlack Grå, RAL 7423, 5 liter Artikelnummer: 742312KR EAN: 8716106138142 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinlack Svart, RAL 9115, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 911512KR - 1
Maskinlack Svart, RAL 9115, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 911512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinlack Svart, RAL 9115, 5 liter

John Deere
Maskinlack Svart, RAL 9115, 5 liter Artikelnummer: 911512KR EAN: 8716106057313 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinlack Svart, RAL 9145, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 914512KR - 1
Maskinlack Svart, RAL 9145, 5 liter - Maskinfärger och Karossfärger - 914512KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Maskinlack Svart, RAL 9145, 5 liter

M.F., Shiny
Maskinlack Svart, RAL 9145, 5 liter Artikelnummer: 914512KR EAN: 8716106074792 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
986 SEK / stRRP 1096 SEK
197 SEK / l
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Rostskyddsfärg Kramp 1 L - Rostskyddsfärger - 998008KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Rostskyddsfärg Kramp 1 L

998008KR Metall
Rostskyddsfärg Kramp 1 L 998008KR Metall Produktnummer: 998008KR EAN: 8716106061013 Enhet: St Grundämne: Syntetisk harts Avsedd för material: Metall Innehåll: 1L Basfärg: Matt Varumärkets färg:...
(0)
332 SEK / stRRP 369 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Klart lack Kramp 1 L - Maskinfärger och Karossfärger - 910008KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Klart lack Kramp 1 L

910008KR för Metall
Klarlack Kramp 1 L 910008KR för Metall Artikelnummer: 910008KR EAN: 8716106055067 Enhet: St Grundmaterial: Syntetisk harts Avsedd för material: Metall Innehåll: 1L Bottenfärg: Glansig Varumärkets...
(0)
232 SEK / stRRP 257 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Primer Kramp Gul 1 L - Maskinfärger och Karossfärger - 111108KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Primer Kramp Gul 1 L

111108KR för Metall
Grundfärg Kramp Gul 1 L 111108KR för Metall Produktkod: 111108KR EAN: 8716106060733 Enhet: St Underlag: Syntetiskt harts Designad för material: Metall Innehåll: 1L Grundfärg: Gul Varumärkets...
(0)
201 SEK / stRRP 223 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Släppt färg Kramp Aluminium 1 L - Maskinfärger och Karossfärger - 995008KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Släppt färg Kramp Aluminium 1 L

995008KR för metall
Slägghuvud Kramp Aluminium 1 L 995008KR för Metall Produktnummer: 995008KR EAN: 8716106060955 Enhet: St Bas: Syntetisk harts Avsett för material: Metall Innehåll: 1L Bottenfärg: Grön, Silver...
(0)
544 SEK / stRRP 604 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Grundfärg Kramp Vit 1 L - Maskinfärger och Karossfärger - 222208KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Grundfärg Kramp Vit 1 L

222208KR för Metall
Grundfärg Kramp Vit 1 L 222208KR Metall Produktnummer: 222208KR EAN: 8716106074532 Enhet: St. Underlag: Syntetisk Harpiks Designad för material: Metall Innehåll: 1L Grundfärg: Vit...
(0)
186 SEK / stRRP 207 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Amazone orange 1L RAL 2055 - Maskinfärger och Karossfärger - 205508KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Amazone orange 1L RAL 2055

Amazonagul
Amazone orange 1L RAL 2055 Artikelnummer: 205508KR EAN: 8716106054862 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Bergmann grön efter 1996 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 614508KR - 1
Bergmann grön efter 1996 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 614508KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Bergmann grön efter 1996 1L

614508KR
Bergmann grön efter 1996 1L 614508KR Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och väderbeständighet. Den är lätt att hantera, är lätt...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Fiat terrakotta 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 806508KR - 1
Fiat terrakotta 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 806508KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Fiat terrakotta 1L

806508KR Fiat terrakotta 1L
Fiat terrakotta 1L 806508KR Fiat terrakotta 1L Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och väderbeständighet. Den är lätt att hantera...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Färg FPM "eldröd" - Specialfärger - 300008KR - 1
Färg FPM "eldröd" - Specialfärger - 300008KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Färg FPM "eldröd"

1L RAL3000 "Flame red"
Färg RAL 3000 "Flame red", 1L FPM 300008KR Kramp Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K krom- och blyfri färg med hög UV- och väderbeständighet. Den är lätt att applicera och bildar en hållbar...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Färg FPM "rubinröd" - Specialfärger - 300308KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Färg FPM "rubinröd"

1L RAL3003 "Ruby red"
Färg, RAL 3003 "Ruby red", 1L FPM 300308KR Kramp Färg RAL 3003 Rubinröd 1L. Övriga Kramp -produkter hittar du hos Lakkapää butiker eller beställ direkt hem via vår nätbutik www.lakkapaa.se...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Färg RAL 5010 Gentianablå 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 501008KR - 1
Färg RAL 5010 Gentianablå 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 501008KR - 2
Rea -10%
KRAMP

Färg RAL 5010 Gentianablå 1L

501008KR
Färg RAL 5010 Gentianablå 1L 501008KR Detaljerad beskrivning: Kramps syntetisk hartsfärg är en 1K kromat- och blyfri färg med hög UV- och väderbeständighet. Den är lätt att hantera, har en...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Färg Welger Röd 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 354008kr - 1
Rea -10%
KRAMP

Färg Welger Röd 1L

354008kr Kramp
Maskinfärg Welger Röd 1L 354008kr Kramp Maskinfärg Röd Welger 1L. Kramp syntetisk hartsfärg är en kromatfri och blyfri enkomponentsfärg som har god beständighet mot UV-strålning och...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
M.F. safirgrå 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 724508KR - 1
M.F. safirgrå 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 724508KR - 2
Rea -10%
KRAMP

M.F. safirgrå 1L

724508KR M.F. safirgrå 1L
M.F. safirgrå 1L 724508KR M.F. safirgrå 1L Detaljerad beskrivning: Kramps syntetisk hartsfärg är en 1K kromat- och blyfri färg med hög UV- och väderbeständighet. Den är lätt att hantera, har...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg AGM Röd RAL3050, 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 305008KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg AGM Röd RAL3050, 1L

AGM
Maskinfärg AGM Röd RAL3050, 1L Artikelnummer: 305008KR EAN: 8716106054817 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Agria Grön RAL6055, 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 605508KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Agria Grön RAL6055, 1L

Agria
Maskinfärg Agria Grön RAL6055, 1L Artikelnummer: 605508KR EAN: 8716106054831 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Maskinfärg Agria Röd, RAL3055, 1L - Maskinfärger och Karossfärger - 305508KR - 1
Rea -10%
KRAMP

Maskinfärg Agria Röd, RAL3055, 1L

Agria
Maskinfärg Agria Röd, RAL3055, 1L Artikelnummer: 305508KR EAN: 8716106054824 Enhet: Styck Detaljerad beskrivning: Kramp syntetisk hartsfärg är en 1K kromatfri och blyfri färg med hög UV- och...
(0)
234 SEK / stRRP 260 SEK
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st